Monster Salon Kids Games

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45 MB
  • Version 59.1
  • Dil İngilizce
  • Firma GameiMax
Değişik bir kurguya sahip olan bu canavar bakım merkezini siz de mutlaka denemelisiniz.

 Çocukların çok dikkatini çekecek olan bu oyunda canavarlar bakım merkezini kullanacaklar. Çocukların daha önce hiç oynamadıkları bu oyunda birbirinden farklı özellikler bulunmaktadır. Bu oyun ile çocuklar çok daha eğlenceli zaman geçirecek ve zaman artık çok daha hızlı akacak. Pek çok yönden çocukları etkileyecek olan bu oyunda tüm görev ve sorumluluk çocukların üzerine düşmektedir.Görevleri yerine getiren çocuklar bu oyunda başarıya ulaşabilecekler. Bu oyunda esas tema eğlencedir. Çocukların rahatlamasını sağlayacak olan bu oyun onların duygusal yönden rahatlamasını sağlayacak.

 Yüksek görünüm kalitesi, sevimli ses efektleri ve çocuk şarkıları ile bu canavar bakım oyunu onların neşelenmesini sağlayacak. Çocukların farklı bir zaman geçirmesine yardımcı olacak bu oyun özellikle 3-6 yaş arasındaki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilmiştir. Bu oyunda pek çok farklı özellik bulunmaktadır. Bunların en başında oyunda bakıma girecek olanların canavar olması geliyor.

 Daha önce benzeri üretilmemiş olan bu ilginç oyun çocukların boş zamanlarını değerlendirecek büyük bir fırsat. Eğlenceli, keyifli ve heyecanlı olan bu yepyeni oyun çocuklara göre düzenlenmiştir. Siz de bu oyunu hiç zaman kaybetmeden indirin ve deneyin. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. 

Daha Fazla Göster
Monster Salon Kids Games indir